ପ୍ରଦୀପଙ୍କ ପରେ ମୁକୁଳିବେ ପାଠକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପ୍ରଦୀପଙ୍କ ପରେ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଅଭୟ ପାଠକ  । ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ ଏବଂ ସରକାରୀ ଅର୍ଥରେ ଅୟସ କରିବା ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ଅଭୟ ପାଠକଙ୍କୁ ମିଳିବ ଜାମିନ  । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ପୂର୍ବରୁ ଅଭୟଙ୍କୁ ତିନୋଟି ମାମଲାରେ ଜାମିନ ମିଳିସାରିଥିବା ବେଳେ ଚତୁର୍ଥ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ମିଳିସାରିଛି ଜାମିନ  । ସେପଟେ ପୁଅ ଆକାଶ ପାଠକଙ୍କୁ କିନ୍ତୁ ଜାମିନ ମିଳିପାରିନାହିଁ  । ବଂର ଖାରଜ ହୋଇଛି ଜାମିନ ପକ୍ରିୟା  ।

ଆୟବର୍ଭୁତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ ଅଭୟ ପାଠକ । ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ୨୭ ତାରିଖରେ ବାପା-ପୁଅଙ୍କୁ ଆୟ ବହିର୍ଭୁତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଏବେ ଆଏଫଏସ୍ ଅଫିସର ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଛି  । କିନ୍ତୁ ପୁଅ ଆକାଶଙ୍କୁ ମିଳିପାରିନାହିଁ ଜାମିନ  । ଅନ୍ୟପଟେ ଗୋପାଳ ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ  ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଗୋପାଳ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବିଜେଡ଼ି ଦଳରୁ ବହିଷ୍କୃତ କରିଥିଲା  । ପାଠକ ବାପା-ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ସହ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ  । ଗତ ୧୨ ତାରିଖରେ ଗୋପଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରୀଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଥିଲା  । ପରେ ଅର୍ଥାତ ଆଜି ଆଇଏଫଏସ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକଙ୍କୁ ମିଳିଛ ଜାମିନ  ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *